top of page

OBSŁUGA TECHNICZNA BUDYNKÓW

 

FACILITY MANAGEMENT - NADZÓR NAD POPRAWNYM

FUNKCJONOWANIEM SYSTEMÓW TECHNICZNYCH

FACILITY MANAGEMENT

Usługa Facility Management

Mamy przyjemność zaproponować Państwu wysokiej jakości usługę facility management czyli nadzoru oraz serwisu nad budynkowymi systemami technicznymi. Prezentowana tu usługa umożliwia nie tylko zminimalizowanie wszelkich kosztów serwisów - daje również gwarancję błyskawicznej reakcji w przypadku ewentualnych awarii. To jednak nie wszystko.
 

Prawidłowe i przewidywalne funkcjonowanie najlepszych nawet urządzeń zainstalowanych w systemach budynkowych, nie jest możliwe bez ich profesjonalnej i regularnej obsługi, w co wlicza się nie tylko sama konserwacja.

Co zyskujesz?

Prawidłowe i przewidywalne funkcjonowanie najlepszych nawet urządzeń zainstalowanych w systemach budynkowych, nie jest możliwe bez ich profesjonalnej i regularnej obsługi, w co wlicza się nie tylko sama konserwacja.Korzystanie z systematycznych przeglądów okresowych pozwala na dokładną kontrolę parametrów - ich funkcja nie sprowadza się zatem jedynie do zapobiegania awariom. Oprócz nieocenionej roli profilaktycznej, przeglądy okresowe oznaczają także zapewnienie wzrostu efektywności w działaniu instalacji. Wszystkie systemy wentylacyjne wymagają takiej samej dbałości, która musi cechować się systematycznością i iść w parze... z nami.

Stała obsługa serwisowa pozwala trwale zaznajomić się z konkretnymi urządzeniami, dzięki czemu usuwanie ich potencjalnych usterek odbywa się o wiele szybciej; przekłada się to na fakt, że koszty takich napraw zostają znacznie zmniejszone. Co jednak być może najważniejsze, przybliżana tu Państwu obsługa przyczynia się do wyraźnego obniżenia kosztów eksploatacji. W tej materii widać jak na dłoni, że jedna korzyść automatycznie pociąga za sobą kolejną.

Co oferujemy?

Przegląd wentylacji, który oferujemy, jest usługą utrzymaną w duchu solidności i podejścia kompleksowego, ponieważ działamy zgodnie z niezawodną filozofią profesji Facility Management. Oznacza to - w dużym skrócie - że nie bagatelizujemy szczegółów i indywidualnych okoliczności - w ramach świadczonych przez nas usług, do każdej sytuacji podchodzimy ze świeżym spojrzeniem, co w stałej obsłudze serwisowej jest szczególnie istotne. Wentylacja nie wybaczy żadnych przeoczeń i działań pobieżnych oraz czysto intuicyjnych.

W zakresie obsługi technicznej zajmujemy się systemami grzewczo –wentylacyjno -klimatyzacyjnymi oraz systemami sanitarnymi i elektrycznymi .

Wszystkie instalacje domagają się regularnej kontroli oraz optymalizacji. Powierzenie nam takiego zadania, to dla nas sama przyjemność, a dla Państwa - gwarancja rzetelności i fachowości.

Dzięki usłudze Facility Management zadbamy o sprawność zainstalowanych instalacji w Twoim budynku.

KONTAKT

 Dział handlowy i techniczny 

 +48 534 333 434    

 Dział realizacji

+48 606 664 177

Success! Message received.

bottom of page