top of page

POMIARY I AUDYTY

 

POMIARY JAKOŚCI POWIETRZA, KLIMATYZACJI,

OŚWIETLENIA I HAŁASU

POMIARY I AUDYTY

Wychodząc naprzeciw firmom oraz pracownikom, oferujemy między innymi szeroką analizę jakości środowiska wewnętrznego budynków, a także powierzchni wynajmowanej oraz ocenę komfortu technicznego, jak również pomiary i oceny jakości oświetlenia i poziomu hałasu.


Nasza firma - tuż po zapoznaniu się, a także zdiagnozowaniu źródła problemu, który zakłóca efektywność pracowników - proponuje rozwiązania mające na celu znaczną poprawę jakości środowiska zawodowego. Warto wspomnieć, iż nasze pomysły na uporanie się z danym problemem pomogą znacząco obniżyć koszty miesięcznych opłat eksploatacyjnych.

Oferujemy przegląd wentylacji, bowiem systemy wentylacyjne mają bardzo duży wpływ na zdrowie pracowników oraz jakość powietrza w danym budynku firmy. Oceniamy również, czy klimatyzacja pracuje na odpowiednim poziomie.


Po sprawdzeniu wszelkich możliwych płaszczyzn, staramy się pomóc w obniżeniu poziomu hałasu, a także polepszeniu jakości oświetlenia oraz jego natężeniu, gdyż to może również niekorzystnie wpływać na pracę środowiska firmowego.

 

Zakres działań


Oferujemy pomiary i ocenę jakości powietrza i natężenia świeżego powietrza oraz komfortu termicznego. Dodatkowo zajmujemy się pomiarem i szacunkiem takich parametrów jak jakość oświetlenia i poziom hałasu.

Korzyści 


Pomiary oraz audyty środowiska pracy pozwalają ocenić stan warunków zawodowych, które mają bardzo duży wpływ na współpracę w firmie, a także są głównym czynnikiem efektywności pracowników. Nasze pomiary umożliwiają polepszenie jakości środowiska zarówno w powierzchni wynajmowanej, jak i wewnątrz budynków przedsiębiorstw. Diagnoza, którą przeprowadzamy umożliwia również znaczne obniżenie miesięcznych kosztów finansowych, które są związane z opłatami eksploatacyjnymi.

Pomożemy poprawić jakość

Twojego środowiska pracy.

KONTAKT

 Dział handlowy i techniczny 

 +48 534 333 434    

 Dział realizacji

+48 606 664 177

Success! Message received.

bottom of page