top of page

INSTALACJE TECHNICZNE HVAC, BMS,SANITARNE

 

MONTAŻ INSTALACJI HVAC, BMS, WETNYLACJI, KLIMATYZACJI,

SANITARNYCH

INSTALACJE TECHNICZNE HVAC

Instalacja Technczna HVAC

Obszarem naszej działalności jest projektowanie oraz praktyczna realizacja instalacji HVAC , BMS, SANITARNYCH  w obrębie prestiżowych nieruchomości, które charakteryzują się najwyższym standardem jakości i równie wysokim stopniem skomplikowania integralnych z nimi systemów. HVAC jest nowoczesną dziedziną skupiającą układy ogrzewania, klimatyzacji oraz wentylacji. Do systemów, jakimi się zajmujemy, należą m.in. systemy wentylacyjne, klimatyzacja i wentylacja mechaniczna kluczowe dla dobrej jakości środowiska w pomieszczeniach. Specjalizujemy się także w układach wody użytkowej, kanalizacyjnych, tryskaczy i hydrantów.

Systemy te zapewniają optymalny obieg wody w budynku, przy minimalnych stratach eksploatacyjnych. Instalujemy też systemy oddymiania, przydatne dla świetnej atmosfery w budynku, a również układy automatyki i elektryki. Fachowy przegląd wentylacji to zaledwie mały wycinek naszej kompleksowej oferty. Dlaczego jednak warto wybrać właśnie nas, jeśli przewidują Państwo montaż i obsługę wentylacji mechanicznych bądź klimatyzacji?

​​

Dlaczego właśnie my?

Możemy pochwalić się nie tylko imponującym zakresem działalności. Mamy udokumentowane doświadczenie, które nabywaliśmy zarówno w Polsce, jak i w Wielkiej Brytanii. Sama lokalizacja ma jednak mniejsze znaczenie, gdyż fachowe standardy pracy warto zachowywać wszędzie.

Doświadczenie, dotyczące m.in. instalacji HVAC,  jakie zdobywaliśmy w Polsce i poza jej granicami, powstało dzięki nieustannej i wytężonej pracy nad kolejnymi realizacjami biurowymi, medycznymi, przemysłowymi, usługowymi, a także sportowymi. Biurowce i ogromne centra handlowe stały się dla nas poniekąd naturalnym środowiskiem. Zajmujemy się wykonaniem w nich pełnych instalacji jak klimatyzacja, systemy wentylacyjne lub wentylacja mechaniczna. W związku z naszą fachowością i doświadczeniem żadna realizacja z zakresu usług, które oferujemy nie stanowi problemu, chętnie podejmujemy różne wyzwania.
 

Oferta skierowana do wymagających Klientów

Pracujemy z klientami, którzy na pierwszym miejscu stawiają wysokie standardy wykonania i bardzo cenią sobie jakość i uczciwość w pracy. Tacy klienci to dla nas naturalni partnerzy, ponieważ zamiłowanie do rzetelności łączy ludzi, stwarzając wspólną płaszczyznę porozumienia. Możemy wziąć na siebie rolę głównego realizatora, ale świetnie sprawdzimy się także jako podwykonawca.

Nowoczesny projekt pod nazwą „Zaprojektuj i Wybuduj”, jaki realizujemy z naszymi Partnerami, daje Państwu stuprocentową gwarancję wykonania powierzonego nam zadania w założonym docelowo budżecie i w wyznaczonym terminie.

 

Polecamy się wszystkim, dla których liczy się całościowe podejście do instalacji technicznych HVAC, wsparte realizacjami zakończonymi sukcesem, doświadczeniem i rzetelnością.

Zaufaj naszemu doświadczeniu. Specjalizujemy się w projektowaniu instalacji technicznych HVAC oraz sanitarnych. Nasza specjalność to klimatyzacja, systemy wentylacyjne i wentylacja mechaniczna.

KONTAKT

 Dział handlowy i techniczny 

 +48 534 333 434    

 Dział realizacji

+48 606 664 177

Success! Message received.

bottom of page