top of page

WYCENY

 

WYCENY INSTALACJI HVAC FIT OUT, BMS, SYSTEMÓW WENTYLACYJNYCH

 KLIMATYZACJI 

WYCENY

Wyceny instalacji HVAC

Jesteśmy firmą działającą na rynku od 1992 roku i mamy olbrzymie doświadczenie nie tylko w realizacji i obsłudze instalacji w budynkach o wysokim standardzie, ale i w rzetelnej wycenie naszych usług nawet w początkowych fazach prac nad projektem budowlanym.
 

Co oferujemy naszym Klientom?

Dzięki temu, że mamy na koncie przeliczenie ponad 500000 tys. różnych powierzchni fit out, bardzo precyzyjnie możemy określić w jakim budżecie zamkną się nasze usługi.

W wycenie bierzemy pod uwagę nie tylko konieczne prace z naszej strony przy danym projekcie budowlanym, ale i życzenia, a także założenia budżetowe Klienta. Optymalizacja kosztów z zachowaniem założeń projektu budowlanego i standardu obiektu to nasz cel.

Optymalizacja kosztów – co zyskujesz?

Stawiając na nas zyskujesz usługi z najwyższej półki. Zadajesz sobie pytanie: warto zainwestować w commissioning, czy instalacje energooszczędne? Ze swojej strony gwarantujemy Ci , że nie tylko poniesiesz minimalne koszta realizacji i obsługi instalacji w swoim projekcie budowlanym, ale otrzymasz usługi świetnej jakości, rzetelne, i budynek spełniający najwyższe standardy, co przełoży się na maksymalny zwrot z inwestycji.
 

Jakie korzyści zapewniamy?

Przy rzetelnych i korzystnych wycenach naszych usług – zyskując jakość budynku, zyskujesz maksymalny zwrot inwestycji. Oznacza to, że opłaty eksploatacyjne będą niższe, zadowoleni najemcy nie będą wypowiadać umów, a my zajmiemy się wszelkiego rodzaju usterkami związanymi z eksploatacją i wadliwym użytkowaniem instalacji w Twoim budynku. Optymalna wycena naszych usług jaką zapewniamy daje nie tylko minimalny nakład finansowy za maksymalny standard budynku – jest również gwarancją tego, że zyskasz najwięcej.

Dzięki ogromnemu doświadczeniu wiemy jak ograniczać zbędne wydatki.

KONTAKT

 Dział handlowy i techniczny 

 +48 534 333 434    

 Dział realizacji

+48 606 664 177

Success! Message received.

bottom of page