top of page

AUDYT WENTYLACJI I JAKOŚCI POWIETRZA

Ktowica offer

Wiele mówi się o zmianie organizacji pracy w biurach w związku z sytuacją epidemiologiczną, jednak bardzo rzadko poruszana jest problematyka związana z poprawnym działaniem instalacji HVAC. Ta kwestia wydaje się być kluczowa i ma największy wpływ na bezpieczeństwo pracowników.

Wedle wielu badań wadliwie funkcjonująca instalacja wentylacji i klimatyzacji ma znaczny wpływ na Proponujemy usługę która polega na przeprowadzeniu szeregu przeglądów i testów funkcjonowania w celu faktycznej weryfikacji działania instalacji. Głównym celem jest analiza i ocena działania systemów HVAC a co z tym idzie wskazanie ewentualnych wad w ich funkcjonowaniu.
 

Proponowana przez nas usługa może przynieść wiele korzyści zarówno dla przyszłych jak i obecnych użytkowników danej powierzchni lub obiektu.

Audyt instalacji HVAC daje również odpowiedź na przyczynę częstych skarg użytkowników biur i obiektów i przynosi zalecenia, które mogą poprawić komfort i ergonomię środowiska pracy.

Pakiety:

  • Audyt Health & Safety – weryfikacja kluczowych elementów pracy systemu HVAC pod kątem zagrożeń związanych z rozprzestrzenianiem się wirusów (COVID, Grypa)
     

  • Audyt HVAC Due Diligence – Sprawdź nieruchomość lub powierzchnie przed kupnem lub wynajęciem pod kątem działania systemu HVAC.
     

  • Audyt COMFORT – Szczegółowa weryfikacja systemów HVAC z uwzględnieniem pomiarów wskaźników komfortu użytkowników. Audyt Comfort zawiera w swoim zakresie Audyt Health & safety , Audyt Due Diligence

Zaufaj naszemu doświadczeniu. Specjalizujemy się w projektowaniu instalacji technicznych HVAC oraz sanitarnych. Nasza specjalność to klimatyzacja, systemy wentylacyjne i wentylacja mechaniczna.

KONTAKT

 Dział handlowy i techniczny 

 +48 534 333 434    

 Dział realizacji

+48 606 664 177

bottom of page